2017-2018 Güz Yarıyılı Kurumlararası (GANO ile) ve Merkezi Puan (Ek Madde-1) Yatay Geçiş Başvuru Sonuçları

23 Ağustos 2017 tarihinde açıklanan Ön Değerlendirme Sonuçlarına yapılan itirazların Yatay Geçiş Komisyonumuzca değerlendirilmesi sonucu oluşan listelerin linkleri aşağıda belirtilmiştir. Kesin Kayıt hakkı kazanan herbir adaydan istenilecek belgeler ve herbir aday için belirlenen Kesin Kayıt Tarihi Sonuç listelerinde yer almaktadır. Kendisinden istenilen belgelerin eksik ve/veya onaysız olması durumunda adayların kesin kayıtları yapılmayacak ve adaylar kesin kayıt haklarını kaybedeceklerdir. Her bir aday kendisi için belirtilen kesin kayıt tarihinde istenilen belgelerle Öğrenci İşleri Merkezimize Şahsen veya vekalet yoluyla başvurması gerekmektedir. Adaylar kendileri için belirlenen kesin kayıt tarihinde başvurmamaları durumunda kayıt hakkını kaybederler.

2017-2018 GÜZ DÖNEMİ YATAY GEÇİŞ (GANO / Merkezi Yerleştirme Puanı) KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ADAYLARIN TAMAMI ONLİNE OLARAK ÖN KAYIT YAPTIRMAK ZORUNDADIRLAR.

ÖN KAYIT İŞLEMİNİN NASIL YAPILACAĞINA DAİR RESİMLİ AÇIKLAMA DOSYASI İÇİN TIKLAYINIZ…

ÖNKAYIT ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ ÜZERİNDEN YAPILMAKTADIR. ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

Kurumlararası Yatay Geçiş (GANO ile) Sonuçları için tıklayınız...

Merkezi Yerleştirme Puanı ile (Ek Madde 1) Yatay Geçiş Sonuçları için tıklayınız...