2017-2018 Güz Yarıyılı Kurumlar Arası Yatay Geçiş (GANO) Yedek Listeden Kayıt Hakkı Kazanan adaylar

Açıklanan Yatay Geçiş (GANO ile) sonuçları sonrasında 6-8 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılan kayıtlar sonrası, ASİL listede olduğu halde kayıt yaptırmayan adayların yerine, Yatay Geçiş Komisyonumuz tarafından Üniversitemize kayıt hakkı kazanan YEDEK adaylar tespit edilmiştir.

Yedek listeden Kesin Kayıt hakkı kazanan herbir adaydan istenilecek belgeler ve herbir aday için belirlenen Kesin Kayıt Tarihi Sonuç listelerinde yer almaktadır. Kendisinden istenilen belgelerin eksik ve/veya onaysız olması durumunda adayların kesin kayıtları yapılmayacak ve adaylar kesin kayıt haklarını kaybedeceklerdir. Her bir aday kendisi için belirtilen kesin kayıt tarihinde istenilen belgelerle Öğrenci İşleri Merkezimize Şahsen veya vekalet yoluyla başvurması gerekmektedir. Adaylar kendileri için belirlenen kesin kayıt tarihinde başvurmamaları durumunda kayıt hakkını kaybederler.

2017-2018 GÜZ DÖNEMİ YATAY GEÇİŞ (GANO ile) YEDEK LİSTEDEN KESİN KAYIT HAKKI KAZANAN ADAYLARIN TAMAMI ONLİNE OLARAK ÖN KAYIT YAPTIRMAK ZORUNDADIRLAR.

ÖN KAYIT İŞLEMİNİN NASIL YAPILACAĞINA DAİR RESİMLİ AÇIKLAMA DOSYASI İÇİN TIKLAYINIZ…

ÖNKAYIT ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ ÜZERİNDEN YAPILMAKTADIR. ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

2017-18 GÜZ YATAY GEÇİŞ (GANO İLE) YEDEK LİSTEDEN KAYIT HAKKI KAZANAN ADAY BİLGİLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ...